kronolojik

KRONOLOJİK ÖZGEÇMİŞİM

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 1995 yılında mezun oldum, 19 yıl boyunca bilişim sektöründe, Logo Yazılım, SAP, Compaq, Sun Microsytems, Atos Origin ve EMC’de satış ve pazarlama bölümlerinde görev aldım.

İş hayatında bir ürünün fizibilite aşamasından son müşteriye sunulan değerin nasıl aktarılacağına kadar tüm pazarlama ve satış süreçlerinde bulunurken aynı zamanda iş geliştirme, kanal yönetimi, büyük müşteri yönetimi, müşteriye sunulan değer ve danışmanlık bazlı satış uzmanlık alanlarında çalıştım. Bu süre zarfında yöneticilik pozisyonlarında hem koçluk prensipleri ile hareket edip hem de satışta değişim ajanı yaklaşımını benimsedim. Tüm bunların sonucunda da koçluğa geçmem doğal bir süreç olarak gerçekleşti.

CTI – The Coaches Training Institute’nin Co-Active Koçluk Sertifikasyonuna (CPCC) sahibim. CRR Global Organization and Relationship Systems’in Sistem Koçluğu programını tamamlamış bir ilişki ve takım koçuyum. Aynı zamanda CTI Co-Active Leadership programını mezunuyum.

Gestalt Center For Coaching (eski Eurasian Gestalt Coaching) programı ve Dost Can Deniz tarafından verilen Yönetici ve Lider Koçluğu’nda Ustalık Programı da tamamladığım eğitimler arasında.